خانه / خبرها / افزایش موشکهای مدرن در سیستم تسلیحاتی روسیه تا پایان ۲۰۱۷
افزایش موشکهای مدرن در سیستم تسلیحاتی روسیه

افزایش موشکهای مدرن در سیستم تسلیحاتی روسیه تا پایان ۲۰۱۷

رئیس‌جمهوری روسیه اعلام کرد که موشکهای مدرن در سیستم تسلیحاتی این کشور تا پایان سال جاری افزایش خواهد یافت.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شین هوا، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرد نسبت موشکهای مدرن در سیستم تسلیحاتی نیروهای موشکی راهبردی فدراسیون روسیه تا پایان سال به ۷۲۲ درصد خواهد رسید.

رئیس جمهور روسیه اعلام کرد: نسبت موشکهای مدرن در سیستم تسلیحاتی نیروهای موشکی راهبردی فدراسیون روسیه تا پایان سال به ۷۲ درصد خواهد رسید.

پوتین که در نشستی درباره برنامه تسلیحاتی جدید روسیه برای دوره ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۵ سخن می گفت، تصریح کرد نسبت موشکهای مدرن در سیستم تسلیحاتی نیروهای موشکی روسیه در حال حاضر ۶۲ درصد است اما تا پایان سال به ۷۲ درصد افزایش خواهد یافت.

رئیس جمهور روسیه خاطرنشان کرد: درصد تجهیزات و تسلیحات مدرن نیروهای هوا فضای روسیه نیز که در حال حاضر شصت و شش درصد است تا پایان سال به شصت و هشت درصد افزایش خواهد یافت و به همین ترتیب تجهیزات و تسلیحات پیشرفته نیروی دریایی فدراسیون روسیه نیز از چهل و هفت درصد به پنجاه و پنج درصد خواهد رسید.

به نقل از خبرگزاری صداوسیما، ولادیمیر پوتین در دو روز گذشته درباره برنامه تسلیحاتی جدید روسیه با مسئولان وزارت دفاع و نمایندگان صنایع دفاعی کشورش گفتگو کرده است. این برنامه قرار است به عنوان نقشه راه نظامی و فنی نیروهای دفاعی و امنیتی روسیه تا سال دو هزار و بیست و پنج و پس از آن مورد استفاده قرار گیرد.

۱۹ می ۲۰۱۷

منبع : خبر گزاری تسنیم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*